Aile Ve Boşanma Hukuku

Av. Başak Karataş Hakkında

 Hukuk Bürosumuz 2009 yılında Turizmin Başkenti Antalya’da Av.Başak Karataş tarafından kurulmuştur. Hukuk Büromuz,inandığı meslek ilke ve kuralları doğrultusunda dürüstlük ve güven esasına bağlı olarak alanında tecrübeli uzman kadrosu ile yerli ve yabancı gerçek kişi müvekkillerine hem danışmanlık hem de avukatlık hizmeti sunan butik bir bürodur.

 Hukuk Büromuz, başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde yerel hukuk bürolarıyla, uluslararası alanda ise İngiltere, Almanya, İspanya ve Körfez Ülkelerinde işbirliği halinde olduğu hukuk bürolarıyla müvekkillerine uluslararası ölçektede hizmet vermektedir.

 Av. Başak Karataş, D.Akdeniz Üniversitesi hukuk fakültesi eğitiminin ardından,özel hukuk alanında yüksek lisans yapmış olup,İngilterede Queen Mary University of London (QMUL) sözleşmeler hukuku alanında diploma programı yapmıştır. Ayrıca Türkiye’nin belli başlı üniversitelerinde alanı ile alakalı eğitim programlarına katılım sağlayarak başarı sertifikaları elde etmiştir.  İstanbu Tahkim Merkezinin açmış olduğu taraf vekilliği eğitimine katılım sağlayan avukatımız mesleki olarak İngilizceyi akıcı bir şekilde kullanabilmekte  ve yeterli düzeyde de ispanyolca bilmektedir. Yılların deneyim, tecrübe ve bilgi birikimi ile Aile Hukuku alanında  uzmanlaşmıştır.

 Aynı zamanda büromuz hizmet vermiş olduğu alana üst düzey akademik çalışmaları bulunan değerli profesyonellerden de danışmanlık desteği almaktadır.

Bize göre en yetenekli avukatlar müvekkilerine hızlı ve etkili çözümler sağlayan avukatlar olduğunu bildiğinden  büromuz dava sürecinin her aşaması hakkında müvekkillerine bilgilendirme yapmakta ve telefonlarına en kısa süre geri dönüş yapmaktadır.

 Bahsettiğimiz kural,kaide ve meslek ahlakının sadece bize özgü olmadığının da farkındayız. Ancak bizi ayıran husus söz konusu ilkelerin taviz verilmeksizin uygulanmasında yattığı inancındayız.

 Müvekkillerimizden avukatlarımıza çalışanlarımız ve temasta olduğumuz taraflara karşı duyduğumuz sorumluluk bizim ilham ve motivasyon kaynağımızdır.

                                                                                                                        Saygılarımla

                                                                                                               Av. Başak KARATAŞ